Verimli, Güvenli
ve Tasarruflu
Filo Takip Sistemi

Şirketinizin yeni çalışanı Kopilot Filom ile kolaylığın keyfini sürün!

City

Nasıl Çalışır?

Satın Alın

Kurumsal Müşteri Temsilciniz ile görüşerek Kopilot Filom’u satın alın

Cihazınızın Kurulumunu Yaptırın

Kopilot Filom cihazlarını aracınıza veya motorunuza takın

GSM Numaranızı Eşleştirin

kopilotfilom.turkcell.com.tr adresinden tanımlı GSM numaranız ile giriş yapın

Araç ve Sürücü Bilgilerini Ekleyin

“Ayarlar” alanından Kopilot Filom servisi için sürücü, grup, araç gibi bilgilerinizi ekleyin.

Filonuzu Takip Edin

Araçlarınızı haritadan takip edin. Anlık verilere, detaylı raporlara ve sürücülerinizin sürüş skorlarına Kopilot Filom uygulamasından kolayca ulaşın.

Ürünlerimiz

Kopilot Filom BB

Kopilot Filom BB

Araçlarınıza montajı yapılacak Kopilot Filom cihazı ile Kopilot Filom uygulamasından araçlarınızı harita üzerinden izleyebilir, hız limiti ve bölge tanımlayabilir ve bu konularla ilgili anlık alarmlar alabilirsiniz. Araçlarınız ve sürücüleriniz hakkında güncel ve geçmişe dönük raporlar alabilirsiniz. Ek aksesuarlar ile farklı alanlarda detaylı bilgilere erişebilirsiniz.


Cihazlarınızın, size en yakın servis noktalarında araçlarınıza montajını yaptırabilirsiniz.

Kopilot Filom BB

Kopilot Filom BB

Motorlarınıza montajı yapılacak Kopilot Filom MT cihazı ile, motorlarınızın seyahatlerini Kopilot Filom uygulamasından harita üzerinde görebilir, seyahat hakkında anlık alarmlar alabilirsiniz. Motorunuz park halindeyken de alınan anlık uyarılar ile motorunuzu kontrol edebilirsiniz. Motorlarınız için güncel ve geçmişe dönük raporlara erişebilirsiniz.

Neden Kopilot Filom?

Aracınızla ilgili tüm bilgiler Kopilot Filom’da!

Araçlarınızın tüm bilgilerine ulaşıp, anlık görüntüleyerek zaman tasarrufu sağlayın.

Filonuzu verimli ve güvenli yönetin!

Araçlarınız ile ilgili aldığınız bildirim ve raporlar ile filonuzu daha verimli ve güvenli yönetin.

Sürücülerinizi güvenli sürüş için teşvik edin!

Ani hızlanma, ani fren, sert dönüş, hız aşımına göre oluşan sürüş skorunu takip ederek sürücülerinizi güvenli sürüşe teşvik edin.

Kopilot Filom’la Neler Yapabilirsiniz?

Size Özel Fırsatlarımız

Kopilot Filom BB

Kopilot Filom ve hesApplı iş birliği ile araçlarınıza Petrol Ofisi istasyonlarından indirimli akaryakıt alarak filo masraflarınızda tasarruf sağlayın!

İşletmelerin araçlarına takılan hesApplı Yakıt Ekipmanı (HYE) sayesinde Petrol Ofisi istasyonlarından araçlarından inmeden indirimli akaryakıt almalarını sağlayan hesApplı Yakıt Sistemi ile kayıt ettiğiniz araç sayısına göre indirim oranından faydalanın.

Sıkça Sorulan Sorular

Kopilot Filom nedir?

Kopilot Filom şirketler için araçları ve sürücüleri ile ilgili bilgileri takip etme imkânı sunan, araçları ile ilgili bildirim ve detaylı raporlama sağlayan bir Turkcell servisidir.

Kopilot Filom ne işe yarar?

Filonuzdaki araçlarınızın tüm bilgilerine ulaşıp zamandan tasarruf edebileceğiniz gibi, araçlarınızla ilgili aldığınız bildirim ve raporlar ile filonuzu daha verimli ve güvenli yönetebilirsiniz. Sürüş sırasındaki ani hızlanma, ani freni, sert dönüş ve hız aşımı gibi durumlara göre oluşan sürüş performansını takip ederek sürücülerinizi daha güvenli ve verimli sürüşe teşvik edebilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Kopilot Filom BB cihazı satın alınarak araca teknik servis aracılığıyla montajı yaptırılır ve Kopilot Filom uygulamasına tanımlı ürün sorumlusu gsm numarası ile Hızlı Giriş yapan kullanıcı araçlarını görüntüleyebilir.

×